Firma

Firma

Zakład produkcyjny „Narzędziownia – Mechanik” Sp. z o.o. powstał w wyniku połączenia dwóch spółek ZOT “Narzędziownia WSK” Sp. z o.o. oraz P.P.U.H. Mechanik Sp. z o.o. Stuprocentowym udziałowcem Spółki Narzędziownia -Mechanik jest Wytwórnia Sprzętu komunikacyjnego “PZL-Kalisz” S.A. www.wsk.kalisz.pl

Nowo powstały zakład poprzez wzajemne uzupełnienie parku maszynowego oraz połączenie doświadczeń biur konstrukcyjno-technologicznych rozszerza zakres swojej działalności w celu kompleksowej obsługi klienta.

Posiadamy 60-letnią tradycję oraz doświadczenie związane z wykonywaniem produkcji na najwyższym poziomie dla przemysłu lotniczego, maszynowego, motoryzacyjnego, spożywczego i energetycznego.

Produkcja w naszej firmie jest realizowana na podstawie dokumentacji sporządzonej poprzez biuro konstrukcyjno – technologiczne. Jest to placówka, w której zatrudniamy pracowników o długim stażu pracy oraz posiadających bardzo wysokie doświadczenie i kwalifikacje zawodowe poparte wieloletnim doświadczeniem. Dlatego jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres dokumentacji technologicznej na następujący zakres wyrobów:

  • części oraz podzespoły do maszyn
  • przyrządy tokarskie, frezarskie, wiertarskie, ślusarskie
  • wykrojniki, tłoczniki, formy
  • przeciągacze, narzędzie specjalne
  • przyrządy kontrolne i sprawdziany

Zakres prac realizujemy na programach: Auto Cad 2008, Auto Desk Inventor Suite 2008, NX 7.5

Posiadamy także dostęp: Catia V5 R16, Solid Edge, Unigraphics, Pro Engineer

Scroll to top