Maszyny na sprzedaż

Centrum szlifierskie CNC SAACKE UW I D

Cena: 1 280 000 zł netto

Centrum szlifierskie CNC SAACKE UW I D przeznaczone jest do wykonywania szerokiego zakresu narzędzi skrawających, w tym m.in. pogłębiaczy, frezów, wierteł oraz narzędzi specjalnych. Obróbka wykonywana jest za pomocą tarcz szlifierskich na przedmiotach o maksymalnej średnicy 250 mm i długości 480 mm.

Uniwersalne centrum szlifierskie CNC SAACKE UW I D oferowane jest wraz z bogatym wyposażeniem, składającym się m.in. z wyważarki, komputera wraz z oprogramowaniem, sondy pomiarowej RENISHAW 3D do automatycznego pozycjonowania narzędzi i przekazywania danych geometrycznych do oprogramowania, rozszerzonego o dodatkowe funkcje sterownika CNC NUM Flexium Plus oraz szklanych liniałów pomiarowych HEIDENHAIN.Maszyna w idealnym stanie technicznym, podłączona jest możliwość sprawdzenia podczas pracy wg własnych potrzeb.

Maszyna pomiarowa ZOLLER SMILE / PILOT 3.0

Cena: 105 000 zł netto

Maszyna pomiarowa ZOLLER SMILE / PILOT 3.0 profesjonalnym przyrządem do pomiaru i ustawiania narzędzi, którego łatwa obsługa i precyzja gwarantują bezbłędne wyniki. Do wykonywania pomiarów wykorzystywany jest obiektyw telecentryczny oraz kamera CCD ze zintegrowanym pierścieniem LEDowym do pomiarów w świetle odbitym (kontrola ostrza). Wyposażony jest w sterowanie CNC oraz funkcje automatycznego rozpoznawanie ostrza, pomiar bicia promieniowego i bicia osiowego, funkcje maksymalnego konturu oraz kontrole ostrza skrawającego. Narzędzie poddane pomiarowi może mieć maksymalnie 420 mm długości i 420 mm średnicy.

Maszyna w idealnym stanie technicznym, podłączona jest możliwość sprawdzenia podczas pracy wg własnych potrzeb.

Scroll to top